Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací zde

Kalkulačka | Finmarket.cz

Proč www.finmarket.cz

V našem pravidelně aktualizovaném portfoliu najdete finanční produkty více než padesáti nejvýznamnějších finančních institucí. O jaké finanční produkty se jedná? Pořídit si u nás můžete všechno od povinného ručení a pojištění domácnosti až po úvěr na bydlení či plán, jak se efektivně zajistit před nečekanými událostmi. Prostřednictvím našeho webu máte možnost získat porovnání produktů pojišťoven či bank a vybrat si tak ten nejvýhodnější.

Proč řešit své finance právě s námi?

  • Každý rok vám zprostředkujeme hypotéky o celkovém objemu 13 miliard korun. S jedenáctiprocentním podílem se řadíme mezi největší hráče na trhu.
  • Od roku 2007 jsme vám zprostředkovali životní pojištění s objemem předepsaného pojistného téměř pět miliard korun. V portfoliu máme aktuálně více než 50 produktů.
  • V rámci pravidelných investic máme dnes na trhu padesátiprocentní podíl. Každý druhý Čech, který se rozhodne investovat pravidelně, investuje s námi. Také proto jsme našim klientům historicky naplánovali investice, součet jejichž cílových částech dosahuje skoro 60 miliard korun.
  • Od roku 2007 jsme obsloužili více než 400 000 klientů. Staňte se jedním z nich. Víme, co děláme.
  • K dnešnímu dni spolupracujeme s 55 finančními institucemi působícími na českém trhu. Dokážeme vám zprostředkovat téměř všechno, na co si vzpomenete. Vyzkoušejte si nás.